O FIRMIE

Jesteśmy polskim producentem sprzętu dla medycyny. Badamy, projektujemy i wdrażamy ergonomiczne krzesła i taborety oraz obuwie dla lekarzy i obsługi medycznej. Dbamy o jakość i innowacyjność naszych produktów. Znamy już kierunek – od ponad 10 lat serwisujemy sprzęty wyprodukowane na wszystkich kontynentach - teraz postanowiliśmy wykorzystać naszą wiedzę.
O FIRMIE

Dbałość o detale

Manufaktura oznacza skupienie nad każdym produkowanym przez nas elementem. Nie ma tu miejsca na masowość, liczy się jakość.
O FIRMIE

Nie boimy się koloru

Dlatego nasze meble będą pasowały do Twojego wnętrza. Wybierz z pełnej palety odcieni jakie zaoferowała nam przyroda, blisko 50 odcieni dostępnych tapicerek (krzesła i taborety).
O FIRMIE

Innowacyjność

Wzorujemy się na najlepszych rozwiązaniach, ale wiemy, że można jeszcze lepiej, dlatego słuchamy i odpowiadamy na potrzeby lekarzy. Każde nowe rozwiązanie, które stosujemy poprzedzają liczne konsultacje.
O FIRMIE

Pełna personalizacja

Każdy z nas jest inny, dlatego nasze produkty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Większość z oferowanego asortymentu powstaje na zamówienie, tak aby pasowało do najbardziej śmiałych wizji naszych klientów.
Poleć znajomemu

Logowanie

trzy + 18 =

Nie pamiętasz hasła?